Lajmi i Fundit
  1. Në mesjavë takimet e rrethit të parë të Kupës për hendbolliste
  2. Vushtrria – Prishtina, ndeshja e radhës.
  3. Kryendeshja e hendbollisteve nuk jep fitues
  4. Prishtina – Kastrioti, ndeshja më interesante te hendbollistet

Superliga

Superliga e femrave.

Superliga

PosTeamTWDLFADIFFPts
1Istogu18170127564236634
2Vushtrria8150028864237831
3Prishtina18112324057440727
4Shqiponja18111228959445323
5Kastrioti741221245038720
6Drita831421447657014
7Samadrexha730416641653114
8Jusuf Gervalla71061593855409
9Vëllaznimi71061403566827
10Vjosa70071162425710