Lajmi i Fundit
  1. Hidhet shorti per Kupen e Republikes së Kosovës
  2. Khf Prishtina mposht Kastriotin dhe barazon pikët me Istogun
  3. Në mesjavë takimet e rrethit të parë të Kupës për hendbolliste
  4. Vushtrria – Prishtina, ndeshja e radhës.
  5. Kryendeshja e hendbollisteve nuk jep fitues
Nationality
kos Kosovo
Position
Right back
Current Team
Khf Prishtina 1957
Past Teams
Khf Prishtina 1957
Season:

Qëndresa Berisha
Vendi i lindjes: Prishtinë
Nr. 7
Pozicioni i lojës: Krahu i Majte
Data e lindjes: 03.01.1996
Gjatesia : 1.59 cm

HISTORIA lojtares ne ndeshje nderkometare

EHF CUP 2017-18

KHF Prishtina (KOS)

EHF CUP 2016-17

KHF Prishtina (KOS)

EHF CUP 2015-16

► KHF Prishtina (KOS)

CHALLENGE CUP 2013-14

► KHF Prishtina (KOS)

EHF CUP 2012-13

► KHF Prishtina (KOS)

EHF CUP 2011-12

► KHF Prishtina (KOS