Live
  1. “This is Ramirez among the goalkeepers.” “Splash” does not sell him even for €50 million
  2. Hidhet shorti per Kupen e Republikes së Kosovës
  3. Khf Prishtina mposht Kastriotin dhe barazon pikët me Istogun
  4. Në mesjavë takimet e rrethit të parë të Kupës për hendbolliste
  5. Vushtrria – Prishtina, ndeshja e radhës.
  6. Kryendeshja e hendbollisteve nuk jep fitues
Nationality
kos Kosovo
Position
Left back
Current Team
Khf Prishtina 1957, Khf Prishtina 1957
Past Teams
Khf Prishtina 1957, Khf Prishtina 1957,
Season:

Offense

SeasonClubPTSFG AttFGMASTSTLBLKFG%3PM3PA3P%FTMFTAFT%DEFTOPFGGSCMP%APGPen%PerfP%SH%GPGTD%TD AvgG%PKAMINSHSOGPKGPAPSKPOwn GoalsCKOFFFSDRBRPGSPGBPGEFFPPG
Total-00000000000000000