Live
  1. “This is Ramirez among the goalkeepers.” “Splash” does not sell him even for €50 million
  2. Hidhet shorti per Kupen e Republikes së Kosovës
  3. Khf Prishtina mposht Kastriotin dhe barazon pikët me Istogun
  4. Në mesjavë takimet e rrethit të parë të Kupës për hendbolliste
  5. Vushtrria – Prishtina, ndeshja e radhës.
  6. Kryendeshja e hendbollisteve nuk jep fitues

Kontakti

Për çdo interesim të juajin mbi klubin mos hezitoni të na kontaktoni.

pallati kontakt
Zyra Kryesore
Prishtinë, Pallati i Rinise dhe Sporteve
Phone
+383 44 500 772
Fax
+383 44 500 772
media
MEDIA & SPONZORIZIME
Prishtinë
Phone
+383 44 500 772
Fax
+383 44 500 772

NA SHKRUANI.