Live
  1. “This is Ramirez among the goalkeepers.” “Splash” does not sell him even for €50 million
  2. Hidhet shorti per Kupen e Republikes së Kosovës
  3. Khf Prishtina mposht Kastriotin dhe barazon pikët me Istogun
  4. Në mesjavë takimet e rrethit të parë të Kupës për hendbolliste
  5. Vushtrria – Prishtina, ndeshja e radhës.
  6. Kryendeshja e hendbollisteve nuk jep fitues

Fixtures calendar

A pitch that is not hit into the field of play is called either a strike or a ball. A batter against whom three strikes are recorded strikes out. A batter against whom four balls are recorded is awarded a base on balls or walk, a free advance to first base.

May 2020
M T W T F S S
« Mar    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031