Lajmi i Fundit
  1. Hidhet shorti per Kupen e Republikes së Kosovës
  2. Khf Prishtina mposht Kastriotin dhe barazon pikët me Istogun
  3. Në mesjavë takimet e rrethit të parë të Kupës për hendbolliste
  4. Vushtrria – Prishtina, ndeshja e radhës.
  5. Kryendeshja e hendbollisteve nuk jep fitues
Bashkohu!

Na ndjekni edhe në faqen tonë në Facebook

Statistikat

Liderja e javës

0
13 per game
Right back
View profile
0
13 per game
Left wing
View profile

NDESHJA E FUNDIT

March 4, 2020
Kastriot
March 3, 2020
Vushtrri
March 1, 2020
Prishtinë
PosClubTWDLFADIFFPts
2.KHF Istogu (SF)12 10 01275399260 20
3.Khf Prishtina 19571290224536025720
4.KHF Vushtrria11150025764237818
5.KHF Kastrioti 12 401211430310 10
6.KH Jusuf Gervalla (SF)121061593855408
7.KHF Shqiponja (SF)120 082603253348
8.KHF Vëllaznimi (SF)121061403566827
9.KHF Samadrexha123041664165315
10.Khf Drita113041904765700
11. 7007116246-1300
view all

Cup Republik të Kosovës

View all
N.ClubTWDLFADIFFPts
6121061593855408
7120 082603253348
8121061403566827
9123041664165315
10113041904765700
117007116246-1300
March 3, 2020
Khf Prishtina mposht Kastriotin dhe barazon pikët me Istogun

Prishtina nuk ka lejuar befasi në ndeshjen ndaj Kastriotit dhe e ka bërë edhe më të fortë garën për kreun e tabelës në Superligën e Kosovës në hendboll në konkurrencë të femrave.Të dielen Prishtina fitoi 34:21 ndaj Kastriotit, në javën e 12-të të Superligës. Prishtina është në vend të tretë me 20 pikë, sa i…

November 13, 2018
Në mesjavë takimet e rrethit të parë të Kupës për hendbolliste

Ndeshje në mesjavë kanë edhe hendbollistet, por jo kampionale. Të mërkurën e të enjten luhen takimet e rrethit të parë të Kosovës së Kosovës (femrat). Të mërkurën janë ndeshjet: Dukagjini – Istogu (17:30), Prishtina – Llapusha (16:30), Vushtrria – KEK-u (17:30), Shqiponja – Jusuf Gërvalla (18:00). Istogu, Prishtina, Vushtrria e Shqiponja janë skuadra të kreut…

November 6, 2018
Vushtrria – Prishtina, ndeshja e radhës.

Të shtunën  luhet edhe xhiroja e shtatë në Superligën e hendbollisteve.                           Vushtrria – Prishtina do te luhet në ora 15:00. Vushtrria është lider ndersa Prishtina udheton ne vushtrrri pas barazmit me Kastriotin.  

No news in this category

No news in this category

Shiko profilin tonë ne Instagram na ndjekni për më të rejat

RREGULLAT E LOJËS