Live
  1. “This is Ramirez among the goalkeepers.” “Splash” does not sell him even for €50 million
  2. Hidhet shorti per Kupen e Republikes së Kosovës
  3. Khf Prishtina mposht Kastriotin dhe barazon pikët me Istogun
  4. Në mesjavë takimet e rrethit të parë të Kupës për hendbolliste
  5. Vushtrria – Prishtina, ndeshja e radhës.
  6. Kryendeshja e hendbollisteve nuk jep fitues

Home page

LATEST RESULTS

March 4, 2020
KHF Kastrioti
March 3, 2020
Vushtrri
March 1, 2020
Prishtinë
November 5, 2019
Essendon

Preseason Stats

Preseason Leaders

0
per game
Goalkeeper
View profile

Points Table

View all
N.ClubWLPCTPF
1000.0000
1000.0000
1000.0000
1000.0000
1000.0000
1000.0000
1000.0000

Official Store

March 3, 2020
Khf Prishtina mposht Kastriotin dhe barazon pikët me Istogun

Prishtina nuk ka lejuar befasi në ndeshjen ndaj Kastriotit dhe e ka bërë edhe më të fortë garën për kreun e tabelës në Superligën e Kosovës në hendboll në konkurrencë të femrave.Të dielen Prishtina fitoi 34:21 ndaj Kastriotit, në javën e 12-të të Superligës. Prishtina është në vend të tretë me 20 pikë, sa i…

November 13, 2018
Në mesjavë takimet e rrethit të parë të Kupës për hendbolliste

Ndeshje në mesjavë kanë edhe hendbollistet, por jo kampionale. Të mërkurën e të enjten luhen takimet e rrethit të parë të Kosovës së Kosovës (femrat). Të mërkurën janë ndeshjet: Dukagjini – Istogu (17:30), Prishtina – Llapusha (16:30), Vushtrria – KEK-u (17:30), Shqiponja – Jusuf Gërvalla (18:00). Istogu, Prishtina, Vushtrria e Shqiponja janë skuadra të kreut…

November 6, 2018
Vushtrria – Prishtina, ndeshja e radhës.

Të shtunën  luhet edhe xhiroja e shtatë në Superligën e hendbollisteve.                           Vushtrria – Prishtina do te luhet në ora 15:00. Vushtrria është lider ndersa Prishtina udheton ne vushtrrri pas barazmit me Kastriotin.  

placeholder
May 2, 2018
NFL. Armstrong’s Cup. Final of the West. UEFA will take the SKA

Turning the Lakers around is a tall task for any coach from tournament, let alone a rookie, but Luke Walton feels he’s ready for the job.

placeholder
June 14, 2016
Damon: “Perhaps this is the most beautiful goal in my career”

Last year, with James attempting to beat the Warriors by himself and the Heat preparing for offseason, Riley took a nice shot at James.

placeholder
June 14, 2016
2016 Offseason Preview

After 20 months, it is still too early to grade James’ 2014 decision to leave the Heat and return to Ohio habitant morbi tristique senectus et netus

placeholder
May 2, 2018
Ed Stahl about Gunner: “Oh, I heard this name. Only I don’t remember what he”

Turning the Lakers around is a tall task for any coach from tournament, let alone a rookie, but Luke Walton feels he’s ready for the job.

placeholder
May 2, 2018
Splash & Tribuna US opens the position of Senior Sales Manager

Turning the Lakers around is a tall task for any coach from tournament, let alone a rookie, but Luke Walton feels he’s ready for the job.

placeholder
December 19, 2016
What We Learned from Wednesday’s Media Availability

What We Learned from Wednesday’s Media AvailabilityWhat We Learned from Wednesday’s Media AvailabilityWhat We Learne

Сheck out our Instagram profile and follow us for bursts of inspiration

Reviews